foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Informujemy, że w związku z odbywającymi się w dniach 29 – 30 września 2018 r. XXXVI Ogólnopolskimi Dniami Pszczelarza oraz XIX Dolnośląskim Świętem Miodu i Wina, droga wojewódzka nr 328 przebiegająca przez ul Szprotawską, Plac Wolności i Zamkową będzie zamknięta od zjazdu na przystanek autobusowy przy ul. Szprotawskiej do skrzyżowania ul. Zamkowej z drogą do biblioteki.

Zmiana obowiązywać będzie od godziny 800 w piątek 28 września br. do 800 w poniedziałek 1 października br. Objazd odbywać się będzie przez ul. Kamienną, ul. ks. Jana Skiby, ul. Lipową oraz ul. Plac Targowy.

Na trasie objazdu będzie obowiązywał ścisły zakaz zatrzymywania się i postoju. Objazd spowoduje również utrudnienia na ulicach Plac Wolności i Ratuszowa, z których nie będzie można wjechać na ul. Zamkową i Szprotawską.

Ze względu na odbywający się w sobotę 29 września br. „Bieg po miód”, dodatkowo w godzinach od 930 do 1500, zamknięte dla ruchu będą ul. Głogowska od Zajezdni PKS do Placu Wolności, cały Plac Wolności, ul. Sikorskiego oraz ul. Kościuszki od skrzyżowania z ul. Kamienną do Placu Wolności. Prosimy mieszkańców o nieparkowanie samochodów w tym czasie, szczególnie na ul. Plac Wolności.

W niedzielę 30 września br. od godz. 10 00 do 1200 z ruchu zostanie wyłączony Plac Wolności od skrzyżowania z ul. Reja do Urzędu Miejskiego ze względu na przemarsz pocztów sztandarowych do parku.

Parking dla autobusów zlokalizowany jest przy cmentarzu komunalnym przy ul. Brzozowej. Autobusy mogą wysadzić uczestników Święta na przystanku autobusowym przy ul. Szprotawskiej (naprzeciwko BIEDRONKI) oraz przy ul. Plac Targowy za budynkiem Biblioteki w zatoczkach autobusowych.

Wjazd na teren imprezy od strony ul. Zamkowej będzie możliwy wyłącznie dla wystawców miodów i  wina, sprzętu pszczelarskiego oraz upoważnionych stoisk gastronomicznych za okazaniem przepustek na bramkach zlokalizowanych na drodze wojewódzkiej 328 od strony ul. Szprotawskiej (za Biedronką) oraz skrzyżowania ul. Zamkowej z drogą powiatową nr P1183D (koniec objazdu drogi wojewódzkiej 328).

Uwaga: nie będzie można wjechać na teren imprezy z ul. Plac Wolności i Głogowska.

Pozostali wystawcy wyjeżdżają na teren imprezy wyłącznie wjazdem z drogi krajowej nr 12 przy ul Szprotawska 6.

 

 

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2024 Przemków Rights Reserved.