Rozkład jazdy z dnia 19.01.2015 r.
Kierunek | Godziny odjazdu |
Polkowice - Przemków przez: Ułanów, Sieroszowice, Kłębanowice, Radwanice, Nowy Dwór |
INTERTRANS /Dworzec autobusowy/ 13:07-6**/kursuje w soboty od 01.10 do 30.06/ 19:47-7**/kursuje w niedziele od 01.10 do 30.06/ Kierunek Wrocław/ |
przez: Ułanów, Sieroszowice, Kłębanowice, Buczyna, Nowy Dwór, Krępa, Ostaszów, Łężce | 15:00S, |
przez: Kłębanowice, Buczyna, Strogoborzyce, Nowa Kuźnia, Nowy Dwór, Krępa, Ostaszów, Łężce | 16:10D; |
przez: Parchów, Chocianów | "EL-BUS" /Polkowice, ul. Młyńska/ 9:25D; |
Polkowice - Chocianów przez: Parchów, Pogorzeliska |
PKS LUBIN /Dworzec autobusowy/ 7:20S; 8:00S; 14:40S; 14:45S; 15:30S; 17:20S; 16:10S; |
F.H.U "JANTAR" /ul. Młyńska/ 10:30S; 15:00D,d |
|
przez: Parchów | INTERTRANS /Dworzec autobusowy/ 7:22d |
"EL-BUS" /Polkowice, ul. Młyńska/ 7:30S; 7:50Dd; 9:05S; 9:45Dd; 10:30S; 11:00Dd; 11:50S; 12:20Dd; 13:35Dd; 15:00Dd; 16:20Ddg;16:45S; 18:05S |
|
przez: Parchów, Pogorzeliwska, Jędrzychówek, Jabłonów | PKS LUBIN /Dworzec autobusowy/ 12:40S; 14:55S; |
przez: Sobin, Jędrzychów, Nowa Wieś Lubińska, Szklary Dolne, Trzmielów | 15:30S |
przez: Sobin, Jędrzychów, Nowa Wieś Lubińska, Parchów | 6:00A |
przez: Sobin, Jędrzychów, Nowa Wieś Lubińska, Parchów, Pogorzeliska | 14:00A; 22:00F; Polkowice SANDEN 6:18A; 14:18A; 22:18A |
Od 02.02.2015 r. - uruchomienie nowej linii komunikacyjnej wyjazd z Polkowic do Przemkowa przez: Ułanów, Sieroszowice, Kłębanowice, Buczyna |
Firma Usługowa Ewelina Cmok /Polkowice, ul. Młyńska/ 6:18ADf; 8:30AD; 10:30ADf; 12:52AD; 14:41AD; 17:10AD |
Przemków - Polkowice | INTERTRANS /ul. Topolowa/ 6:30D; 7:54S; /ul. Szprotawska/ 11:40S; |
przez: Nowy Dwór, Radwanice, Kłębanowice, Sieroszowice, Ułanów | /Huta/ 4:58-6** /kursuje w soboty od 01.10 do 30.06/ 13:53-7** /kursuje w niedziele od 01.10 do 30.06 /kierunek Wrocław/ |
przez: Chocianów | "EL-BUS" /ul. Szkolna/Topolowa/ 10:27D |
Chocianów - Polkowice przez: Parchów |
PKS LUBIN /ul. Kolejowa/ 5:07A; 12:58F; 13:00-U6; 13:15S; 21:00F; /ul. Głogowska/Leśna/ 6:17S; 13:00F; 13:18S; 14:47S; 15:22S; 16:22S; 21:02F |
przez: Parchów, Pogorzeliska | /ul. Kolejowa/ 6:15S; 14:45S; 15:20S; 16:20S /ul. Krótka/ 5:00A; 13:00A6; 21:00A /dojazd do Sandenu/ |
F.H.U. "JANTAR" /ul. R. Żymierskiego/ 8:00S /ul. Krótka/ 12:55D,d |
|
przez: Parchów, Pogorzeliska, Jędrzychów, Jabłonów | PKS Lubin /ul. Krótka/ 6:50S |
przez: Parchów, Nowa Wieś Lubińska, Jędrzychów, Sobin | /ul. Krótka/ 5:00FEm |
przez: Pogorzeliska, Parchów, Nową Wieś Lubińską, Jędrzychów, Sobin | /ul. Szkolna/ 4:47A; 12:47F |
przez: Parchów | INTERTRANS /ul. Krótka/ 14:55d |
"EL-BUS" /ul. Krótka" 6:10D; 7:45D; 9:00D; 10:59D; 12:40D; 14:35D; 16:45D; 18:20D |
|
F.H.U. "JANTAR" /ul. Krótka/ 6:35Dd/ 7:10Dd; 8:35D,d; 9:50S; 10:20Dd; 11:15S; 11:40D,d; 12:55Dd; 14:15Dd; 15:40Ddg; 16:00S; 17:25S | |
Od 02.02.2015 r. - uruchomienie nowej linii komunikacyjnej wyjazd z Przemkowa do Polkowic przez: Buczyna, Kłębanowice, Sieroszowice, Ułanów |
Firma Usługowa Ewelina Cmok /ul. Szkolna/Topolowa/ 6:57ADf; 9:08AD; 11:15ADf; 13:30AD; 15:36AD; 17:50AD |
Oznaczenia kursów:
A - kursuje od poniedziałku do piątku
D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
F - kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku
E - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
S - nie kursuje w dni nauki szkolnej
b - nie kursuje 25XII i 1I, pierwszy dzień Wielkanocy
d - nie kursuje w dniu 1.I w pierwszy i drugi dzień świąt Wielkanocnych oraz w dniach 25 i 26.XII
e - nie kursuje w okresie ferii letnich
f - nie kursuje w okresie ferii letnich i zimowych oraz szkolnych przerw świątecznych
g - nie kursuje w dniu 24.XII
m - nie kursuje 24.XII i 32.XII
6 - kursuje w soboty
7 - kursuje w niedziele
* - kursuje od poniedziałku do piątku tylko w ferie letnie i zimowe
** - kursuje od 1.10 do 30.06