foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 W sobotę 5 grudnia 2015r. w Świetlicy Środowiskowej „Pszczółka” odbyło się spotkanie Mikołajkowe dla dzieci z Krępy.

 

Wizyta Mikołaja zgromadziła na świetlicy 30 dzieci wraz ze swoimi rodzinami. Spotkanie rozpoczęło się od występu „Pszczółek”. Recytacje wierszy i piosenki wywołały radość na twarzach przybyłych do świetlicy gości, którzy z zachwytem obserwowali występy najmłodszych. Na twarzach widać było wielkie zadowolenie. W uroczystości wziął udział Przewodniczący Rady Miejskiej w Przemkowie Pan Janusz Matuszak oraz sołtys wsi Krępa Pan Adam Sadowski. Po zakończonym występie Mikołaj obdarował wszystkie dzieci słodkimi upominkami. Każde dziecko miało okazję zrobić pamiątkowe zdjęcie ze Św. Mikołajem oraz opowiedzieć o swoich marzeniach.

Podczas spotkania zorganizowano wiele atrakcji min.: dekorowanie świątecznych pierników, pisanie listów, malowanie twarzy, stworzenie wspólnego łańcucha, który od razu przystroił choinkę oraz wiele innych. Między atrakcjami był czas na słodki poczęstunek oraz odpoczynek po wyczerpujących zabawach.

Opiekun świetlicy Małgorzata Basałyga dziękuje wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowania i pomoc podczas realizacji spotkania Mikołajkowego.

 

 

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2024 Przemków Rights Reserved.