foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Rusza Crossowa Liga Biegowa, a w jej ramach Ogólnopolski Bieg po Miód. Liga skierowana jest do osób, które lubią biegać, a także do tych, które zaczynają żyć aktywnie. Dla najaktywniejszych zawodników przewidziano atrakcyjne nagrody.

 

„Żyj Zdrowo i Na Sportowo”

Sponsor Główny

 1. Liga skierowana jest do osób, które lubią biegać, a także do tych, które zaczynają żyć aktywnie.
 2. Liga biegowa skupia w sobie siedem  różnych wydarzeń biegowo – rowerowych. Należy wybrać minimum  pięć z nich.
 1. Do klasyfikacji końcowej z pięciu do siedmiu zawodów wlicza się pięć najlepszych startów. Zawodnik sam decyduje w ilu zawodach będzie startował i w jakich. W przypadku równej ilości punktów o wyniku końcowym będzie decydować zajęte ostateczne miejsce w finale „Bieg Gęsi” Jerzmanowa.
 2. Klasyfikacja końcowa zawodnika to suma najmniejszej ilości punktów  miejsce zajęte w danych zawodach w klasyfikacji open osobno kobiet i mężczyzn daje ilość punktów (1 miejsce-1 punkt)
 3. Uczestnik chcący brać udział w Lidze musi się zadeklarować:

- podczas pierwszych zawodów tego systemu - Cross Straceńców 28 kwietnia w Głogowie - na karcie zgłoszeniowej w biurze zawodów,

- podczas drugich zawodów Kotlactive Forest Run 18 maja w Kotli przy rejestracji przez internetowy formularz zgłoszeniowy,

- ostatnia możliwość zgłoszenia do ligi biegowej podczas rejestracji internetowej do biegu Orłana 25 maja w Przemkowie.

 1. Jeśli na zawodach jest więcej niż jeden dystans wybór należy do zawodnika.
 2. Klasyfikacja będzie prowadzona w kategorii open Mężczyzn i Kobiet Miejsca I,II,III oraz Mistrz i Mistrzyni Głogowa, Gminy Kotla, Gminy Przemków, Gminy Pęcław, Gminy Grębocice, Gminy Jerzmanowa.
 3. Aby wziąć udział w klasyfikacji Mistrz i Mistrzyni Głogowa, Gminy Kotla, Gminy Przemków, Gminy Pęcław, Gminy Grębocice, Gminy Jerzmanowa należy być zameldowanym w danym miejscu i również należy zadeklarować się:

- podczas pierwszych zawodów tego systemu - Cross Straceńców 28 kwietnia w Głogowie - na karcie zgłoszeniowej w biurze zawodów,

- podczas drugich zawodów Kotlactive Forest Run 18 maja w Kotli przy rejestracji przez internetowy formularz zgłoszeniowy,

- ostatnia możliwość zgłoszenia do ligi biegowej podczas rejestracji internetowej do biegu Orłana 25 maja w Przemkowie.

 1. Nagrody

Klasyfikacja Open crossowej ligi biegowej kobiet i mężczyzn:

1 Miejsce 1500 zł + Specjalna statuetka

2. Miejsce 1100 zł + puchar

3. Miejsce 800 zł + puchar

UWAGA! NAGRODY SPECJALNE KGHM Polska Miedź  DO WYLOSOWANIA

 1. Spośród wszystkich zawodników, którzy wezmą udział w  co najmniej  pięciu zawodach  niezależnie od wyniku  końcowego WYLOSUJEMY NAGRODĘ SPECJALNĄ – tygodniowy pobyt na Teneryfie połączony z udziałem w zawodach sportowych (maraton biegowy lub inny). (Termin) Wyjazd i start  zwycięzców  zostanie ustalony wspólnie z organizatorem.
 2. Dwie nagrody specjalne dla najwytrwalszych zawodników ufundowały Interferie S.A. (spółka z grupy KGHM). Zwycięzcy zostaną wyłonieni w drodze losowania wśród uczestników co najmniej 5 biegów Crossowej Ligi Biegowej i otrzymają vouchery na weekendowy pobyt w górskich hotelach Interferii dla rodziny.

Dodatkowe kategorie nagradzane podczas finału to:
MISTRZ I MISTRZYNI Głogowa, Gminy Kotla, Gminy Przemków, Gminy Pęcław, Gminy Grębocice, Gminy Jerzmanowa, którzy uzyskają najlepszy wynik z udziału w co najmniej pięciu z siedmiu zawodów.

NAGRODA SPECJALNA PREZYDENTA, WÓJTA, BURMISTRZA
vouchery  wartości 1000,00 zł do wybranego przez organizatora sklepu sportowego.

 1. Informacja o uruchomieniu rejestracji na poszczególne zawody zostanie zamieszczona na stronie imprezy oraz na www.sport-gorski.pl.
 2. Przypominamy o obowiązujących limitach indywidualnych na każdych zawodach.

Dopisanie się do listy nie będzie możliwe w przypadku wyczerpania się limitu.

 1. Rejestracją i gwarancją uczestnictwa jest wniesienie opłaty startowej przed ukończeniem zapisów lub wyczerpaniem się limitu.

 

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2024 Przemków Rights Reserved.