foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

 4 grudnia br. Hufiec Pracy przy współpracy z Zespołem Szkół w Przemkowie już po raz kolejny zorganizował Mikołajkowy Turniej Mini Piłki Siatkowej.

 

Do rywalizacji przystąpiło 12 trzyosobowych drużyn. Otwarcia turnieju dokonał dyrektor ZS im. Ireny Sendler w Przemkowie pan Dariusz Dźwigaj oraz Komendant Hufca pani Aneta Maszczak. W rozgrywkach wzięli udział uczestnicy Hufca Pracy, Gimnazjum oraz Liceum Ogólnokształcącego z Zespołu Szkół im. Ireny Sendler w Przemkowie. Celem turnieju była nie tylko dobra zabawa, ale także popularyzacja piłki siatkowej jako formy rekreacji ruchowej, upowszechnianie współzawodnictwa poprzez grę w piłkę siatkową, integracja młodzieży, wyłonienie najlepszej drużyny, promocja kultury fizycznej oraz budowanie pozytywnych relacji. Podczas turnieju zgromadziło się wielu kibiców, którzy swoim dopingiem zagrzewali graczy do gry. Po zaciętych setach do finału dotarły reprezentacja hufca oraz drużyna licealistów, ale jak to w turniejach bywa zwycięzca mógł być tylko jeden.

Najlepszym zespołem okazała się reprezentacja hufca w składzie: Krzysztof Krawczyk, Maciej Kawecki i Błażej Włodarczyk. Zwycięzcy I, II i III miejsca otrzymali medale i nagrody rzeczowe. Pozostali zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkości, które wręczył oczywiście Święty Mikołaj, którego nie mogło zabraknąć w tym dniu. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem, chętnych do rozgrywek zgłosiło się wielu. Gratulacje za wytrwałość dla wszystkich zawodników i do zobaczenia za rok.

 

 

Polish Czech English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Copyright © 2024 Przemków Rights Reserved.